Õpilaste tulemused 2018/2019

Õpilase nimi Klass Konkurss, olümpiaad, võistlus Koht Juhendaja
Morten Karja 12.b Harjumaa koolidevahelised  MV korvpallis 10.-12. kl. noormehed III koht Eliise Pajumets
Karl Peterson 12.a Harjumaa koolidevahelised  MV korvpallis 10.-12. kl. noormehed III  koht Eliise Pajumets
Gert Herodes 11.a Harjumaa koolidevahelised  MV korvpallis 10.-12. kl. noormehed III koht Eliise Pajumets
Kevin Põldsam 10.b Harjumaa koolidevahelised  MV korvpallis 10.-12. kl. noormehed III koht Eliise Pajumets
Hans-Andreas Haller 10.b Harjumaa koolidevahelised  MV korvpallis 10.-12. kl. noormehed III koht Eliise Pajumets
Ralf-Matthias Ats 10.c Harjumaa koolidevahelised  MV korvpallis 10.-12. kl. noormehed III koht Eliise Pajumets
Andreas Lill 10.c Harjumaa koolidevahelised  MV korvpallis 10.-12. kl. noormehed III koht Eliise Pajumets
Morten Karja 12.b EKSL 10.-12. klassi noormeeste jalgpalli rahvaliiga V koht Kristjan Kärt
Mirko Lainevool 9.c Harju mälumängumeistrivõistlused Mnemofriik (gümnaasiumide arvestus) I koht  
Mikk Lainevool 9.c Harju mälumängumeistrivõistlused Mnemofriik (gümnaasiumide arvestus) I koht  
Janno Hargisk 10.b Harju mälumängumeistrivõistlused Mnemofriik (gümnaasiumide arvestus) I koht  
Kaspar Sibul 10.b Harju mälumängumeistrivõistlused Mnemofriik (gümnaasiumide arvestus) I koht  
Otto Magnus Tihhonov 5.c Üleriigiline kodu-uurimistööde konkurss "Naer on terviseks" Võidutöö Pille Raudam
Roosi Matilda Padari 5.c Üleriigiline kodu-uurimistööde konkurss "Naer on terviseks" Võidutöö Pille Raudam
Liisi Kongas 5.c Üleriigiline kodu-uurimistööde konkurss "Naer on terviseks" Võidutöö Pille Raudam
Mihkel Kool 4.e Eesti Meestelaulu Seltsi XI poiste-solistide võistulaulmine (eelmise õa kevadel) II koht Liivi Lumijõe
Danver Lepik 2.a Eesti Meestelaulu Seltsi XI poiste-solistide võistulaulmine (eelmise õa kevadel) III koht Liivi Lumijõe
Holger Himuśkin 7.c Harjumaa koolidevahelised MV staadioni teatejooksudes 6.-7. klass poisid 4x100m I koht Kelli Vechterstein;Kristo Remmelgas
Holger Himuśkin 7.c Harjumaa koolidevahelised MV staadioni teatejooksudes 6.-7. klass poisid 4x800m II koht Kelli Vechterstein;Kristo Remmelgas
Mihkel Kirtsi 7.c Harjumaa koolidevahelised MV staadioni teatejooksudes 6.-7. klass poisid 4x100m I koht Kelli Vechterstein;Kristo Remmelgas
Mihkel Kirtsi 7.c Harjumaa koolidevahelised MV staadioni teatejooksudes 6.-7. klass poisid 4x800m II koht Kelli Vechterstein;Kristo Remmelgas
Mairo Saarniit 7.c Harjumaa koolidevahelised MV staadioni teatejooksudes 6.-7. klass poisid 4x100m I koht Kelli Vechterstein;Kristo Remmelgas
Markus Klais 7.e Harjumaa koolidevahelised MV staadioni teatejooksudes 6.-7. klass poisid 4x100m I koht Kelli Vechterstein;Kristo Remmelgas
Markus Klais 7.e Harjumaa koolidevahelised MV staadioni teatejooksudes 6.-7. klass poisid 4x800m II koht Kelli Vechterstein;Kristo Remmelgas
Remo Heinmaa 7.c Harjumaa koolidevahelised MV staadioni teatejooksudes 6.-7. klass poisid 4x800m II koht Kelli Vechterstein;Kristo Remmelgas
Oliver Otlot 8.d Harjumaa koolidevahelised MV staadioni teatejooksudes 8.-9. klass poisid 4x100m I koht Kelli Vechterstein;Kristo Remmelgas
Ralf Randver 9.c Harjumaa koolidevahelised MV staadioni teatejooksudes 8.-9. klass poisid 4x100m I koht Kelli Vechterstein;Kristo Remmelgas
Mattias Klais 9.b Harjumaa koolidevahelised MV staadioni teatejooksudes 8.-9. klass poisid 4x100m I koht Kelli Vechterstein;Kristo Remmelgas
Stefan-Nikolai Rütkinen 9.a Harjumaa koolidevahelised MV staadioni teatejooksudes 8.-9. klass poisid 4x100m I koht Kelli Vechterstein;Kristo Remmelgas
Miia Ott 6.c Harjumaa koolidevahelised MV staadioni teatejooksudes 6.-7. klass tüdrukud 4x400m III koht Kelli Vechterstein;Kristo Remmelgas
Elisabeth Aloe 7.b Harjumaa koolidevahelised MV staadioni teatejooksudes 6.-7. klass tüdrukud 4x400ms III koht Kelli Vechterstein;Kristo Remmelgas
Kirke Madar 6.b Harjumaa koolidevahelised MV staadioni teatejooksudes 6.-7.klass tüdrukud 4x400m III koht Kelli Vechterstein;Kristo Remmelgas
Annika Märtin 6.c Harjumaa koolidevahelised MV staadioni teatejooksudes 6.-7. klass tüdrukud 4x400m III koht Kelli Vechterstein;Kristo Remmelgas
Kristin Paas 5.c Harjumaa koolidevahelised MV staadioni teatejooksudes -5. klass tüdrukud 4x400m III koht Kelli Vechterstein;Kristo Remmelgas
Johanna Koppen 5.b Harjumaa koolidevahelised MV staadioni teatejooksudes -5. klass tüdrukud 4x400m III koht Kelli Vechterstein;Kristo Remmelgas
Marta Kiik 5.c Harjumaa koolidevahelised MV staadioni teatejooksudes -5. klass tüdrukud 4x400m III koht Kelli Vechterstein;Kristo Remmelgas
Marjetta Õismets 5.a Harjumaa koolidevahelised MV staadioni teatejooksudes -5. klass tüdrukud 4x400m III koht Kelli Vechterstein;Kristo Remmelgas