Jüri Gümnaasiumi juhtkond

Direktor
Maria Tiro
Tel. 622 4200
Mobiil: 5551 4684
E-post: direktor@jyri.edu.ee

Vastuvõtuaeg teisipäeviti kell 13 - 16 

 

Õppedirektor - klassiõpetus 1.-5. klassid
Anne Kloren
Tel. 622 4205

Mobiil: 5590 6827
E-post: klassiopetus@jyri.edu.ee

Vastuvõtuaeg esmaspäeviti kell 15 - 16

 

Õppedirektor 6.-9. klassid
Kadi Toomi
Tel. 622 4204

Mobiil: 5590 6827
E-post: pohikool@jyri.edu.ee

Vastuvõtuaeg esmaspäeviti kell 15 - 16

 

Õppedirektor gümnaasiumis
Evelin Vanaselja
Tel. 622 4221
E-post: gymnaasium@jyri.edu.ee

Vastuvõtuaeg esmaspäeviti kell 15 - 16

 

Arendusjuht

Kristi Vimberg
Tel. 622 4245

Mobiil: 5551 3622

E-post: arendusjuht@jyri.edu.ee

Vastuvõtuaeg esmaspäeviti kell 15 - 16

Huvijuht

Ida Isabel Kert

Tel. 622 4206
E-post: huvijuht@jyri.edu.ee

Vastuvõtuaeg esmaspäeviti kell 12-14, teisipäeviti kell 14-16

Tugikeskuse juhataja

Nele Pilman
Tel. 622 4246

Mobiil: 5551 0079
E-post: tugikeskusejuhataja@jyri.edu.ee

Vastuvõtuaeg esmaspäeviti kell 15 - 16

 

IKT juht

Igor Sentšukov
Tel. 622 4292

Mobiil: 5551 3623

E-post: IKTjuht@jyri.edu.ee

Vastuvõtuaeg esmaspäeviti kell 15 - 16

Haldusjuht
Endel Aho
Tel: 622 4207

Mobiil: 5558 4940
E-post: haldusjuht@jyri.edu.ee

Vastuvõtuaeg teisipäeviti kell 10 - 11

 

Majandusjuhataja
Marge Rinaldo
Tel. 622 4202
Mobiil: 5556 9514 

E-post: majandusjuhataja@jyri.edu.ee

Vastuvõtuaeg esmaspäeviti kell 9 - 10, kolmapäeviti kell 15 - 16

 

Spordijuht
Üllar Kerde
Tel 622 4220
E-post spordijuht@jyri.edu.ee

Vastuvõtuaeg teisipäeviti kell 9 - 10, neljapäeväviti kell 9 - 10 

 

Söökla juhataja
Evelyn Esajas
Tel: 622 4210
Mobiil: 5625 2120
E-post: sooklajuhataja@jyri.edu.ee

Vastuvõtuaeg teisipäeviti kell 8.30 - 9.30