III trimestri info

Üldinfo

III trimestri ja aastahinnete väljapanemine 1.-5. klasside õpilastele - 1. juuni

Õppeaasta lõpetamine - 8. juuni

Suvevaheaeg: 9. juuni - 2. september

Jalgratturi load

Võimalus sooritada teooriaeksamit - 25. mai kell 13.00 ruumis K329

Väljasõidud

Aeg

Klass

Üritus

Koht

Vastutaja

25. mai

10.00-13.30

5.e klass

5.d klass

Etendus "Timm Thaker ehk müüdud naer" NUKU Teater

Margit Rohusaar

Aili Leukmann

28. mai

8.00-17.00

3.e klass Klassiekskursioon Haapsalu Rita Jõemets

28. mai

8.05-14.00

5.a klass KIK õppereis "Putuktoidulised taimed" Aegviidu Looduskeskus Anna-Liisa Skeber

28. mai

8.30-11.00

1.c klass Kodulooline õppekäik Rae vald Triin Tammistu

28. mai

9.15-13.00

4.b klass Programm "Muutuv mina" Tervishoiumuuseum Eleri Viikmäe

28. mai

10.30-17.00

4.d klass

Imavere Piimandusmuuseumi ja Sassi talu jaanalinnufarmi külastus

Imavere Kairi Keldo-Asi

28. mai

11.00-13.30

1.d klass Kodulooline õppekäik Rae vald Heidy Siirak

30. mai

12.15-15.00

2.d klass Õppekäik Kalev Marge Kalapüüdja

31. mai -

1. juuni

5.a klass Klassiekskursioon

Põhja-Tooma talu

Hiiumaa

Anna-Liisa Skeber

31. mai

9.00-15.45

1.e klass Klassiekskursioon

Järvakandi klaasimuuseum

Mukri raba

Monika Piil

31. mai

9.00-15.30

1.g klass Klassiekskursioon Jarvakandi klaasimuuseum, Murki raba Karin Kask

1. juuni

8.05-14.00

5.v klass Loomaaia külastus Tallinn Ene Nurmsoo

1. juuni

8.30-16.00

1.d klass Maailma parim detektiiv Haapsalu Heidy Siirak

1. juuni

9.40-13.00

1.b klass 100 meetrit kiilu all: purjelaevaga sõit merel Lennusadam Mirje Hagur

1. juuni

10.00-13.45

4.e klass Lapsevanema töökoha külastus Aruküla Merke Kalinin

4. juuni

8.00-17.00

4.b klass

4.e klass

Klassiekskursioon Kiviõli Seikluskeskus, Eesti Kaevandusmuuseum

Eleri Viikmäe

Merke Kalinin

4. juuni

8.30-11.00

1.g klass Kodulooline õppekäik Rae vald Karin Kask

4. juuni

11.00-13.30

1.e klass

1.võ klass

Kodulooline õppekäik Rae vald

Monika Piil

Marika Reili

4. juuni

9.00-17.00

3.-5. klasside esindus Üleriigiline väikeste kodu-uurijate tänupäev Paide

Liidi Mehide

Eleri Troska

5. juuni

8.00-21.00

5.d klass

5.e klass

Klassiekskursioon Hiiumaa

Aili Leukmann

Margit Rohusaar

5. juuni

8.05-17.00

3.c klass

3.g klass

Klassiekskursioon Järva-Jaani vanatehnika varjupaik, Paistevälja laut

Pille Raudam

Mari Freimann

5.-6. juuni

4.c klass Klassiekskursioon Roosta Sigre Leht

5. juuni

10.30-14.00

3.d klass Seikluspark Nõmme Tiina Soans

5. juuni

11.00-16.00

5.c klass Lõpureis Vembu-Tembumaale Kurtna Eleri Troska

6. juuni

8.00-14.00

2.d klass Klassiekskursioon Käsmu Marge Kalapüüdja

6. juuni

8.15-16.30

1.c klass Klassiekskursioon Haapsalu Triin Tammistu

6. juuni

8.15-17.30

3.b klass Klassiekskursioon Järvamaa Liidi Mehide

6. juuni

8.30-17.15

3.e klass Klassiekskursioon Naissaare Rita Jõemets

6. juuni

8.30-11.00

1.a klass Kodulooline õppekäik Rae vald Terje Papp

6. juuni

11.00-13.30

1.b klass Kodulooline õppekäik Rae vald Mirje Hagur

7. juuni

8.00-22.00

5.bl klass Klassiekskursioon Helsingi Anett Pindre

7. juuni

8.00-19.00

3.a klass Sportlik suvine väljasõit Tartu Sandra Taimre

7. juuni

8.00-18.30

2.c klass Klassiekskursioon Tartu Kristin Uuemäe

7. juuni

9.00-15.00

2.g klass Klassiekskursioon Turba MOMU ja Laitse RallyPark Triin Kütt

7. juuni

10.00-15.30

1.a klass

1.b klass

Õppereis "Lahemaa rannakülad ja loodus" Lahemaa

Terje Papp

Mirje Hagur

7. juuni

8.00-18.00

4.a klass

3.-4.v klass

Klassiekskursioon AHHAA Keskus Tartus

Linda Pihu

Anu Grents

7. juuni

8.15-19.00

2.e klass Klassiekskursioon Tartu Liis Soppe

Üritused

Aeg

Kellele

Üritus

Koht, märkused

Vastutaja

26. mai 1.-5. klasside koorid ja rahvatantsurühmad Jüri Klunker Jüri Muusika- ja tantsuõpetajad
30. mai 5. klassid Eesti keele ja matemaatika mäng Koduklassid Anne Kloren
24. mai 3. klassid Üleriigiline tasemetöö: eesti keel Koduklassid Anne Kloren
24. mai Pikapäevarühmade õpilased Pikapäeva piknik Koolihoov Annelore Hirschon
25. mai Maleõpilased Aastalõputurniir Aula

Tiina Raud

26. mai Koorid ja rahvatantsijad Klunker Staadion Rae Vald

28. mai

9.00

10.00

11.00

12.00

 

1. klasside Tarkade Klubi

2. klasside Tarkade Klubi

3. klasside Tarkade Klubi

II kooliastme Tarkade Klubi

Virtuaalreaalsuse töötuba Aula Anne Kloren
29. mai 3. klassid Üleriigiline tasemetöö: matemaatika Koduklassid Anne Kloren
29. mai 8:30-10:45 1. klassid Spordipäev Staadion Spordijuht
29. mai 10:45-13:30 4-5. klassid Spordipäev Staadion Spordijuht
31. mai 3. klassid Jalgrattapäev    
2. juuni 1-5. klasside koorid ja rahvatantsijad Harjumaa Laulu- ja Tantsupidu Viimsi

Rutt Ridbeck Hairi Laurand Linda Pihu Helen Lagle

 

4. Juuni 8:30-13:30 2-3. klassid Spordipäev Staadion Spordijuht
5. juuni 1. klassid Volvo Estonia liiklusohutusprogramm "Peatu, Vaata, Lehvita" Huvialakooli saal, Ida parkla

Nele Pilman

6. juuni 12.10 1.-5. klassid Mini-playbox Aula Erika Piirmets

8. juuni

9.00

1.-8. klassid, 10.-11.klassid Kooliaasta lõpetamine Sisehoov Ida Isabel Kert