I trimestri info

Üldinfo

21.-29. oktoober sügisvaheaeg.

24. november  - lõpeb I trimester.

Väljasõidud

Aeg

Klass

Üritus

Koht

Vastutaja

19. okt

11.15-14.30

5.a klass Etiketikoolitus Restoran Gloria Teele Tammaru

20. okt

10.30-13.00

1.c klass

2.a klass

2.b klass

2.d klass

2.e klass

Teatrietendus "Kunksmoor ja kapten Trumm" Rae Kultuurikeskus

Triin Tammistu

Riina Remmel

Külli Liiv

Marge Kalapüüdja

Liis Soppe

20. okt

10.45-13.15

2.c klass Teatrietendus "Kunksmoor ja kapten Trumm" Rae Kultuurikeskus Kristin Uuemäe

30. okt

10.45-13.15

2.c klass Orkestrimäng Estonia Talveaed

Kristin Uuemäe

Pille Pedak

31. okt

12.00-15.30

1.d klass Lastelavastus "Krimka" Vene Teater Heidy Siirak

1. nov

10.40-12.40

3.e klass Esmatutvus Eesti Lastekirjanduse Keskusega Eesti Lastekirjanduse Keskus Rita Jõemets

6. nov

9.00-13.00

3.c klass Töötuba Tõlkekoda

Pille Raudam

Anne Kloren

8. nov

9.15-12.30

3.a klass

3.d klass

Lennujaama külastus Tallinna Lennujaam

Sandra Taimre

Tiina Soans

8. nov

10.00-12.30

1.b klass Töötoad "Ürgmeri", "Kuidas loomad talveks valmistuvad?" Loodusmuuseum Mirje Hagur

8. nov

11.15-13.30

5.e klass Etiketi koolitus Restoran Gloria Margit Rohusaar

10. nov

9.45-14.00

3.b klass Teatrietendus "Pollyanna" NUKU teater Liidi Mehide

14. nov

10.00-16.00

4.a klass Õppeprogramm "Päikesesüsteemi planeedid" Pärnu Pernova Loodusmaja Linda Pihu

15. nov

12.00-15.00

4.a klass

3.-4.v klass

Sõltumatu tantsulava etendus "MeeleKolu" Tallinn, Telliskivi 60

Linda Pihu

Anu Grents

16. nov

10.00-16.30

4.b klass Õppeprogramm "Päikesesüsteemi planeedid" Pärnu Pernova Loodusmaja Eleri Viikmäe

22. nov

9.15-12.30

2.e klass Teematund "Tahvlist tahvlini" Eesti Lastekirjanduse Keskus Liis Soppe

29. nov

9.45-13.30

3.b klass Muuseumitund "Müstiline ürgmeri" Eesti Loodusmuuseum Liidi Mehide

30. nov - 3. dets

 

3.e klass

3.c klass

Reis Lapimaale Rovaniemi, Oulu Rita Jõemets
7. dets - 10. dets

4.a klass

3.-4.v klass

Reis Lapimaale Rovaniemi, Oulu

Linda Pihu

Anu Grents

14. dets

8.00-18.00

4.b klass

4.e klass

Etendus ja ekskursioon Vanemuise Teatris Tartu

Eleri Viikmäe

Merke Kalinin

15. dets

13.00-16.00

3.d klass Etendus "Eesti jõulud" Nukuteater Tiina Soans

18. dets

8.00-16.00

3.b klass Teatrietendus "Lumekuninganna" Ugala Teater Liidi Mehide

Üritused

Aeg

Kellele

Üritus

Koht, märkused

Vastutaja

20. oktoober

8.05-12.00

1.-5. klassid Teemapäev "Jüri Gümnaasium" Koduklassid Klassiõpetajad
8.-9. november 1.-2. klassid mardipäeva tähistamine Aula Pille Pedak

9. november

13.05-13.50

4. klassid KiVa ühistund Aula KiVa meeskond
16.november 2.klassid Klassidevahelised rahvastepalli võistlused Pallihall Üllar Kerde
31. mai 3. klassid Jalgrattapäev